Škôlkari Z Detvianskej získali zlato

  • Kultúra a spoločnosť
  • 22. júna 2011, 15:40
  • Autor:Viera Dusíková

PIEŠŤANY – Futbalový štadión v Piešťanoch ožil uplynulý štvrtok džavotom škôlkarov. V horúcom predpoludní si deti zo šiestich materských škôl vyskúšali svoje atletické a technické schopnosti v behu na 30 a 60 metrov, v trojskoku a v hode kriketovou loptičkou.

Obľúbenú olympiádu pre nich zorganizovalo Centrum voľného času
Ahoj. Tento rok sa najviac darilo malým športovcom z Materskej školy na Detvianskej ulici, na druhom mieste sa umiestnili škôlkari z MŠ na Staničnej a bronz si vybojovali atléti z MŠ na Považskej ulici.
V behu na 60 metrov vyhrala Romana Zelenayová, za ňou skončili Karolína Mráziková a Žofia Čuboňová. Medzi chlapcami boli najlepší Damián Vavro, Adam Tomaga a Tomáš Tomašovič. Šprint na 30 metrov vyhrala Romana Zelenayová, za ňou sa umiestnila Liliana Plačková a Rebeka Buková. V tejto disciplíne najlepšie uspeli Matúš Petráš, Jones Riki Kučera a Filip Lukáš. Technická disciplína – trojskok – je dominantou Karolíny Mrázikovej, Lily Zimanovej a Nataši Antalovej. Medzi chlapcami sú najlepšími skokanmi Adam Tomaga, Lukáš Studený a Danko Jakubek.
Najdlhší hod kriketovou loptičkou predviedli Mária Krištofíková, Žofia Čuboňová a Stella Krivičková. Chlapci sa tiež nedali zahanbiť, najďalej kriketkou hodili Samuel Korchan, Mathias Molnár a Jaroslav Šandor.
((myvideo:1))

0 Shares

Najnovšie správy

S veľkou bolesťou v srdci nám naša čitateľka z Piešťan poslala smútočné oznámenie o skone jej milovaného manžela a otca…
  • 28.01.2023, 08:00
  • Kultúra a spoločnosť / Piešťanský týždeň / Piešťany
Dnes je sobota 28. januára. Tento deň je Európskym dňom ochrany osobných údajov, Medzinárodným dňom mobilizácie proti jadrovej vojne a…
  • 27.01.2023, 23:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
nedeľa, 29. januára 2023
Meniny má Gašpar, zajtra Ema