Mladí vystupovali pod mušľou aj s Lukášom Ondrušom

  • Kultúra a spoločnosť
  • 21. júna 2011, 09:06
  • Autor:vd

PIEŠŤANY – Mestský park v Piešťanoch ožil v sobotu 18. júna koncertom mladých talentov. Hosťom programu bol „superstarista“ Lukáš Ondruš. Vo svojom rodnom meste oslávil 16-te narodeniny, nezaobišli sa bez gratulácií, sladkých parádnych tôrt a autogramiády.

Svoje spevácke umenie v hudobnom pavilóne predviedli šestnásťročná Andrea Juhásová z Hornej Stredy. Po nej na pódiu vystúpili o dva roky mladší speváci Veronika Rusnáková z Piešťan a Martin Holubec z Pobedima a o priezeň i potlesk publika sa uchádzali i pätnásťročné Vrbovčanky – Kristína Talajková a Simona Hošnová. Na koncerte nechýbali ani mladé nádejné kapely – Zákon schválnosti, Deadly Flames a Black Apple. Každý z účinkujúcich mal v publiku svojich priaznivcov. Mladé talenty povzbudzovali celé rodiny aj priatelia. Aj keď kapelám do koncertu zapršalo, ani počasie nepokazilo radosť zo skvelej prezentácie umenia našich mladých talentov.  Rozhovor s Lukášom Ondrušom si môžete pozrieť už tento týždeň na našom onlinedenníku.

0 Shares

Najnovšie správy

Piešťanským atlétom z klubu Funny athletics sa na halových majstrovstvách Západoslovenského atletického zväzu, ktoré sa konali v sobotu 21. januára…
  • 05.02.2023, 00:02
  • atletika / Školy / Piešťany / Šport
nedeľa, 5. februára 2023
Meniny má Agáta, zajtra Dorota