Truck Aréna 2011 odštartovala country večerom

  • Kultúra a spoločnosť / Podujatia
  • 17. júna 2011, 23:43
  • Autor:ar/ed

PIEŠŤANY – Na najväčší stredoeurópsky zraz truckov v Piešťanoch dorazili prvé ťahače. Na letisku ich privítali nielen nadšenci silných motorov, ale aj priaznivci country, ktorých potešilo vystúpenie skupín Comeback, Bukasový masív, Drišľak i domáce Slniečko. Prvý festivalový deň na Truck Aréne bol teda úspešne zahájený.

V piatok popoludní zaplnili piešťanské letisko truckeri na svojich ťahačoch. Objavili sa tu pestro pomaľované trucky z celej strednej Európy nasledované svojimi priaznivcami. Obdivovatelia silných motorov sa popri čakaní na bohatý sobotný program zabávali na koncertoch skupín Comeback, Bukasový masív a Drišľak. Skvelý úvodný večer ukončilo vystúpenie domáceho Slniečka.
Už dnes sa viac ako dvesto truckov predstaví na svojej spanilej ceste po Piešťanoch a okolí. Vidieť ich budú môcť aj zvedavci v Trnave či Trenčíne. Na piešťanskom letisku potom zabojujú o cenné umiestnenia v súťažiach ako preteky v paralelnom slalome a šprinte. Okrem toho sa divákom predvedie svojimi dychvyrážajúcimi adrenalínovými kúskami český kaskadér Pepa Sršeň, ktorý je držiteľom siedmich svetových rekordov, rovnako je pripravená aj exibícia Autoslide a pestrý hudobný program, ktorého headlinerom je Peter Nagy so skupinou Indigo.
Zápasy v bahne, Miss mokré tričko a rôzne sprievodné atrakcie už neodmysliteľne patria k podujatiu Truck Aréna. Tá tohtoročná vás unesie na krídlach zábavy do čarovného sveta truckov a hudby.
((myvideo:1))

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je pondelok 6. februára. Tento deň je Svetovým dňom bez mobilu. Meniny má Dorota.
  • 05.02.2023, 22:25
  • Dobré ráno, Piešťany!
Piešťanským atlétom z klubu Funny athletics sa na halových majstrovstvách Západoslovenského atletického zväzu, ktoré sa konali v sobotu 21. januára…
  • 05.02.2023, 00:02
  • atletika / Školy / Piešťany / Šport
pondelok, 6. februára 2023
Meniny má Dorota, zajtra Vanda