Dve prvenstvá spod deravých košov ostali doma

  • Šport / Basketbal
  • 13. júna 2011, 14:43
  • Autor:Štefan Gregorička/video: ar

PIEŠŤANY – Na bývalom hádzanárskom ihrisku v parku sa stretli vyznavači basketbalu z viacerých slovenských miest na piešťanskom RANN streetbale 2011. Hlavný rozhodca Peter Sedláček mal veľa práce, veď do bojov o prvenstvo sa zapojilo až 37 kolektívov.

Súťaž mužov vyhralo mužstvo Mesto snov Piešťany v zostave  Peter Bialoň, Michal Mikuš, Viktor Kubica, Matej Rajčany a Filip Horňák pred Zlepencom Bratislava (Peter Siváček, Matúš Vršek, Tomáš Samek a Dalibor Uher) a Krkovičkou Trnava (Tomáš Němec, Marián Treflík, Pavol Fekonja, Martin Synak).

V mixoch bolo najlepšie družstvo Pruhované Tapety Bratislava v zostave: Michal Rosival, Daniel Čapla, Andrej Kuffa a Kristína Múčková pred piešťanským ZOOO (Lenka Varhaníková, Adriana Čavojská, Soňa Rybáriková, Miroslav Bernat a Alojz Kunovský) a Svätou trojkou Bratislava (Matúš Luley, Zuzana Smuteková, Pavla Mračková a Michaela Trajlínková).

V mixe mladých vyhrali piešťanské Reďkovky (Alexandra Vassová, Bibiana Bartošová, Nikola Grňová, Aneta Blašková a Laura Horváthová) pred Piraňami Stará Turá (Bianka Krajčušková, Kristína Minárechová, Katarína Tóthová, Kristína Čelešová a Andrea Potúčková) a Dúhovými poníkmi Piešťany (Lukáš Vavro, Palo Daňko, Richard Novák, Denis Juriš a Libuša Rybanská).

Súčasťou podjatia boli aj sprievodné akcie. V streľbe trojok bola najlepšia Kristína Múčková z Bratislavy a v pokusoch od polovice ihriska, spojený s hádzaním trestných hodov mal najpresnejšiu ruku Ľuboslav Plachý z Vranova nad Topľou.
((myvideo:1))
Súvisiace články: Hokejbalové ihrisko ovládli basketbalisti

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je pondelok 6. februára. Tento deň je Svetovým dňom bez mobilu. Meniny má Dorota.
  • 05.02.2023, 22:25
  • Dobré ráno, Piešťany!
Piešťanským atlétom z klubu Funny athletics sa na halových majstrovstvách Západoslovenského atletického zväzu, ktoré sa konali v sobotu 21. januára…
  • 05.02.2023, 00:02
  • atletika / Školy / Piešťany / Šport
pondelok, 6. februára 2023
Meniny má Dorota, zajtra Vanda