Deti sú našim najväčším pokladom

  • Spravodajstvo
  • 8. júna 2011, 15:27
  • Autor:

Sú hravé, neposlušné, úprimné, zraniteľné, vedia nás rozosmiať, vystrašiť, nahnevať, ale nevieme ich nemilovať. Sú našim najväčším pokladom. To, že ich milujeme, si uvedomíme hlavne vtedy, keď sú niečím ohrozené… Nezabúdajte však na ne ani vo chvíľach pohody. Venujte sa im, tešte sa z každej spoločne prežitej chvíľky, z každého úspechu. Piešťanský týždeň vám práve preto prináša novú rubriku Venované nielen deťom, v rámci ktorej sa môžete podeliť aj s ostatnými čitateľmi PT o vzácne okamihy v živote vášho dieťaťa.

Svet bez detí by bol smutný a beznádejný… Preto sa tešte z každej chvíle, ktorú strávite so svojimi deťmi. Sú to okamihy, ktoré sa nikdy nevrátia.
Aby ste ich zažili čo najviac, na stránkach Piešťanského týždňa vám pravidelne budeme prinášať obohacujúce podnety, tipy, články, hry, súťaže, ktorými chceme prispieť k pozitívnemu vývoju našej budúcnosti. Zároveň sa môžete podeliť s úspechmi vašich detí aj na stránkach PT. V aktuálnom čísle vám ponúkame niekoľko tipov na rozvičku a techniku korčuľovania.

0 Shares

Najnovšie správy

Piešťanským atlétom z klubu Funny athletics sa na halových majstrovstvách Západoslovenského atletického zväzu, ktoré sa konali v sobotu 21. januára…
  • 05.02.2023, 00:02
  • atletika / Školy / Piešťany / Šport
nedeľa, 5. februára 2023
Meniny má Agáta, zajtra Dorota