Blog Jaroslava Poturnaja: Nepálske Himaláje a India

  • Blogy / Blogy
  • 6. júna 2011, 13:07
  • Autor:

Whiskyho cestovateľské kino Nepálske Himaláje a India. Ázijské dobrodružstvá rockera zo Slobodnej Európy spojené s premietaním. Moderovanie a hudobný doprovod Peter „Punto“ Remiš. Podujatie projektu S kožou na trh. To boli pre mňa základné informácie, aby som sa vybral do Art Jazz Gallery Kursalon v Piešťanoch.

Kto tam bol, určite neoľutoval. Sála bola plná nadšených divákov, ktorí mali záujem pozrieť si fotky premietané cez diaprojektor na plátno. Premietanie trvalo takmer tri hodiny. Bolo prezieravo rozdelené na dve časti: Nepálske Himaláje a India. Prestávku vyplnil Peter Remiš vlastným hudobným blokom, ktorý pozostával z dvoch starších pesničiek a jednej novej o láske, Lulu a lietadle. Bolo to príjemné osvieženie. Niektorí sa išli osviežiť k bufetu, na cigaretku alebo len odskočiť si na WC.

Takmer všetky fotky okomentoval Whisky svojským štýlom. Nechýbal mu humor a vtip. Hlavne však odvaha, ktorú musel nezbytne mať, keď sa vybral sám na také dlhé treky. Patrí mu zaslúžene môj obdiv a vďaka aj za to, že nám poskytol takýto nevšedný zážitok. Vďaka patrí aj Petrovi Remišovi, ktorý to všetko spískal aj za výdatnej pomoci knižnice, Kursalonu a jazykovej škole Skypers. Dobré dielo sa podarilo.

P.S. Ľuďom, čo stále nadávajú, ako sa máme zle, by som toto Whiskyho kino odporúčal pozrieť,aby pochopili, že nariekajú zbytočne. Chudoba vyzerá ináč.

0 Shares

Najnovšie správy

S veľkou bolesťou v srdci nám naša čitateľka z Piešťan poslala smútočné oznámenie o skone jej milovaného manžela a otca…
  • 28.01.2023, 08:00
  • Kultúra a spoločnosť / Piešťanský týždeň / Piešťany
Dnes je sobota 28. januára. Tento deň je Európskym dňom ochrany osobných údajov, Medzinárodným dňom mobilizácie proti jadrovej vojne a…
  • 27.01.2023, 23:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
nedeľa, 29. januára 2023
Meniny má Gašpar, zajtra Ema