Blog Petra Remiša: S Fifinkou na kávičke

  • Blogy / Blogy
  • 13. apríla 2011, 11:33
  • Autor:

Milý výrobca krmiva pre psov! Týmto Vám chceme srdečne poďakovať. Odkedy papáme Vaše granule, naše životy sa zmenili. Najmä ten Fifinkin: Je zdravá, happy a všade necháva pevné hovienka.

Keď si len spomeniem na to utrpenie predtým! Človek sa snažil, chcel zapôsobiť: Nahodiť štekle, Fifinke vyčesať chocholík, uviazať ružovú mašličku – tak, aby herečky mohli spolu do auparku na kávu. No a vtedy…
…a vtedy to prišlo. Obyčajne pred drogériou. Teda nie na mňa. Na Fifinku.
Čo sme mali robiť? Najskôr sme to chceli pozbierať, ale bolo to príliš riedke. Ani dva balíčky hygienických vreckoviek nestačili.
Tak sme sa tvárili „že nič“ a sadkali sme si na kávičku. Fešákovi pri dverách som strčila do vrecka päť éčiek, nech sa o to postará.
Potom sme raz s Fifinkou pozerali superstar a dávali reklamu na granule. Aj teraz mi naskakujú zimomriavky, keď si spomeniem na toho zlatučkého bielučkého chlpáčika. (Cmuk! Týmto mu posielame s Fifinkou pusinky na ňufáčik).
Odvtedy nemáme problém. Len raz za čas skočíme veterinárovi na klystír a musíme dávať pozor na svokru. Tajne sa nám snaží podhodiť kostičky z obeda. Viete, Fifinuška by ich rada. Tak smutne gúľa očkami… Nakoniec jej ich vždy dám.
Ale najskôr ich predžujem. Aby ju zas nepreondielo.

0 Shares

Najnovšie správy

Vodiči môžu jazdiť po dvoch zmodernizovaných úsekoch ciest s celkovou dĺžkou 8,5 kilometra. Kraj má v tomto roku na rekonštrukcie…
  • 21.10.2020, 16:06
  • Piešťanský týždeň / Kraj / Spravodajstvo
streda, 21. októbra 2020
Meniny má Uršuľa, zajtra Sergej