Ocenili prácu piešťanských učiteľov

  • Kultúra a spoločnosť / Podujatia
  • 4. apríla 2011, 22:48
  • Autor:(MsÚ/red)

PIEŠŤANY – Plaketami s podobizňou Jána Amosa Komenského odmenili viceprimátor mesta Timotej Miština a predsedníčka komisie školstva, športu a mládeže Iveta Babičová prácu piešťanských učiteľov. Podujatie s názvom Pedagógovia, na ktorých sa nezabúda, sa uskutočnilo 29. marca v Kursalone.

Za pozoruhodné a mimoriadne výsledky vo výchovno-vzdelávacom procese navrhla komisia oceniť učiteľov Petra Bajnoka, Margitu Bílu, Anitu Drdošovú, Emíliu Géciovú, Martu Hlinkovú, Evu Lehutovú, Vieru Marhefkovú, Žofiu Masarikovú, Emíliu Ondrejkovú, Darinu Pappovú, Martinu Pechovú, Annu Šugárovú, Vieru Švančarovú, Ľudmilu Tarnócyovú, ďalej Máriu Tekelovú, Emíliu Tulákovú, Itu Vašekovú, Ľubomíra Váryho, Vlastu Záhurančíkovú, Milana Zelenaya a Naděždu Žitňanskú. Ocenenie primátora získal tiež Juraj Halmay in memoriam.

Zástupcovia mesta poďakovali učiteľom za celoročnú prácu, ale aj všetkým riaditeľom základných škôl a školských zariadení. Riaditeľku Základnej školy F. E. Scherera Gizelu Talačovú ocenil pri príležitosti Dňa učiteľov aj minister školstva Eugen Jurzyca. 

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 9. augusta. Tento deň je Medzinárodným dňom solidarity s bojom žien v Juhoafrickej republike a Namíbii, Dňom…
  • 08.08.2022, 23:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
utorok, 9. augusta 2022
Meniny má Ľubomíra, zajtra Vavrinec