Polícia vypátrala podozrivého z nahlásenia bomby v Slovenskom rozhlase

  • Spravodajstvo
  • 22. decembra 2010, 11:36
  • Autor:KRPZ

PIEŠŤANY – Trnavskí policajti obvinili muža, ktorý sa priznal z nahlásenia bomby v Slovenskom rozhlase v nedeľu, 19. decembra. Policajná hliadka si v ich blízkosti všimla muža, ktorý zodpovedal popisu podozrivého z nahlásenia bomby.

Predviedli ho na útvar, nakoľko nevedel preukázať svoju totožnosť. Následne po vypočutí sa ku skutku priznal a vyšetrovateľ včera obvinil 21-ročného muža zo Šelpíc z prečinu šírenia poplašnej správy. V dôsledku nahlásenia bomby musela polícia evakuovať osoby nachádzajúce sa v budove Slovenského rozhlasu a odstaviť premávku v jej blízkosti. Páchateľ svojim konaním vážne znepokojil časť obyvateľstva a v dôsledku prerušenia prevádzky Slovenského rozhlasu spôsobil škodu zatiaľ ešte nezistenej hodnoty. Pri výsluchu uviedol, že konal po užití omamných látok. V prípade uznania viny mu hrozí dvojročné väzenie.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
streda, 24. júna 2026
Meniny má Ján, zajtra Tadeáš, Olívia