• Hokej / Šport
  • 14. decembra 2010, 21:20
  • Autor:Pavol Jurák

Druhýkrát v tejto sezóne hrali piešťanskí hokejisti v Trnave.

V prvej tretine Piešťany prehrávali po domácom tlaku, no podarilo sa im koncom tretiny otočiť skóre.
V druhej tretine domáca Trnava vyrovnala, Piešťany potom v závere tretiny domácich tlačili, no gól sa im nepodarilo dať.
Tretiu tretinu Piešťany nezačali dobre, keď v oslabení dostali tretí gól. Piešťanom sa nedarila potom hra, domáci nepúšťali hostí k šanciam, Trnava nakoniec dala štvrtý gól a tak zápas skončil konečných 4:2.
Góly: 10:34 Čunderlík (Valach, Hutár), 29:11 Hlavna (Mišura, Mertel), 42:23 Barčák (Schneider), 53:24 Mertel (Hlavna), – 18:34 Haring (Románek), 19:02 Holovič (Mikušovič)
Zostava ŠHK 37 Piešťany: Tomek – Kolník, Poláček, Bučka, Blaško, Vrána, Grman, Kalafut, Macháč – Rybárik, Baran, Pupák – Románek, Peško, Haring – Mikušovič, Holovič, Chylo – Rosa, Učeň, Mihálik
Divákov: 386
Najbližšie stretnutie hrajú Piešťany opäť vonku, tentokrát v piatok cestujú do Považskej Bystrice.