Hokejisti hrali s posledným mužstvom

• 11. decembra 2010, 18:06
  • Autor:Pavol Jurák

ŠHK 37 Piešťany sa stretli na domácom ľade s mužstvom z Brezna.

V prvej tretine sa hral najskôr vyrovnaný zápas, kde ani jedno mužstvo sa nedostalo do výraznejšej šance. Až koncom tretiny strelili domáci hráči najskôr prvý a v zápätí aj druhý gól a prvá tretina tak skončila 2:0.
V druhej tretine začali lepšie hostia, ktorým sa podarilo znížiť. Piešťanci ale pridali a po pár minútach pridali tretí, potom štvrtý a nakoniec aj piaty gól. Zdalo sa, že zápas bude gólovo pokračovať, no opak bol pravdou.
V tretej tretine sa hral nie moc kvalitný hokej. Domáci hráči poľavili a slabé Brezno sa nedokázalo gólovo prejaviť. Hra pokračovala slabo a k nej sa pridal aj veľmi slabo pískajúci rozhodca Jung, ktorý prehliadol viacero zákrokov, čo sa prejavilo nervozitou hráčov. Tá vyvrcholila viacerými potýčkami na ľade. Zápas tak nakoniec skončil 5:1.
Góly: 11:14 1:0 Daniel Rosa (Martin Klčo, Peter Učeň), 16:27 2:0 Michal Peško, 22:30 2:1 Martin Drotár (Ján Šimčík, Marek Lisoň), 25:16 3:1 Marcel Holovič (Kristián Grman, Jozef Haring), 26:35 4:1 Martin Chylo (Jaroslav Rybárik), 27:16 5:1 Ján Románek (Michal Peško, Tomáš Bučka)
Zostava ŠHK 37 Piešťany: Adam Fumač – Adrián Kolník, Pavol Poláček, Tomáš Bučka, Marián Blaško, Patrik Vrána, Kristián Grman, Vlastimil Kalafút, Jakub Macháč – Jaroslav Rybárik, Martin Baran, Miroslav Pupák – Ján Románek, Michal Peško, Martin Chylo – Marek Mihálik, Marcel Holovič, Jozef Haring – Daniel Rosa, Peter Učeň, Martin Klčo