Na Bezovci si od soboty zalyžujete

  • Spravodajstvo
  • 3. decembra 2010, 12:52
  • Autor:vd

Už v túto sobotu ráno otvoria na Bezovci tohtoročnú zimnú sezónu. Podľa posledných správ, na svahoch je asi 20 centimetrov čerstvého snehu.

"Pre tento rok sme posilnili zasnežovaciu techniku o dva snehové kanóny a novinkou je aj snowboardový park v dolnej polovici LV600(lomená).Mládeži v cenníku pribudla kategória Junior – študenti od 12 do 18 rokov a vysokoškolákom poskytujeme zľavu pre držiteľov kariet EURO 26, GO 26, ISIC a ITIC – na celodenný skipas platí tarifa Junior," informoval nás Rasťo Martančík zo Ski Bezovec.
V piatok ešte presne nevedeli, koľko vlekov bude lyžiarom k dispozícii, ale "Chirana" bude určite v prevádzke.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 25. júna 2026
Meniny má Tadeáš, Olívia, zajtra Adriána