Najmladším plavcom sa darilo

  • Plávanie / Šport
  • 30. novembra 2010, 09:21
  • Autor:(pj)

PIEŠŤANY/MYJAVA – Najmladší plavci Športového plaveckého klubu Kúpele Piešťany sa 20. novembra zúčastnili pretekov o Cenu Myjavy.

Osemroční a mladší súťažili v disciplínach 25 m voľný spôsob, 25 m prsia a 25 m znak. Najlepšie z dievčat sa darilo Miške Topolčányovej, ktorá si vo všetkých disciplínach vyplávala prvé miesta a celkovo tak získala zlatú medailu. Striebornú medailu si v trojboji vyplávala Patrícia Mosná, keď vo všetkých disciplínach obsadila druhé miesta, a bronz patril Soni Ciklaminiovej za dve tretie miesta (prsia a znak). V chlapčenskej kategórii si v trojboji vyplával zlato Martin Benka za prvé miesto v znaku a tretie v prsiach, striebro patrí Gabrielovi Ilončiakovi, ktorý skončil prvý vo voľnom spôsobe a druhý v znaku. Bronzovú medailu si vyplával Gabriel Korman za tri piate miesta. V jednotlivých disciplínach sa Simon Kumančik umiestnil na druhom mieste na 25 m prsia, Adam Aponyi skončil tretí na 25 m znak a Laura Krajčovičová tretia na 25 m vsp.

V kategórii 9-10-ročných si tretie miesto na 50 m prsia vyplával Miroslav Vytiska a medzi 11-12-ročnými skončila Nicola Lincke druhá na 50 m prsia a tretia na 50 m vsp. 

0 Shares

Najnovšie správy

piatok, 3. apríla 2020
Meniny má Zita, zajtra Richard