AKTUALIZOVANÉ o fotogalériu: Hokejisti privítali Považskú Bystricu

• 30. novembra 2010, 21:37
  • Autor:Pavol Jurák

Domáce Piešťany, po výhre v Dolnom Kubíne zohrali ďalšie ligové stretnutie.

Do prvej tretiny vyrazili hostia lepšie, no z viacerých dobrých šancí sa im nepodarilo dať gól. Piešťany sa potom herne postupne zlepšovali, no napriek tomu sa hosťom podarilo dotlačiť puk do bránky v jednej z presiloviek. Domácich to ale nepoložilo a po pár minútach vyrovnali. Nakoniec pred koncom prvej tretiny pridali druhý gól.
V druhej tretine domáci začali tlakom. Neskôr sa hral priemerný hokej na oboch stranách. Domáci hráči pridali tretí gól, no hostia po čase znížili. Piešťanom sa podaril vsietiť aj ďalší gól a tak po druhej tretine na tabuli svietilo skóre 4:2.
V tretej tretine sa hral opäť priemerný hokej, domácim hráčom sa nedarili viaceré rozohrávky. Napokon sa im podarili dať ešte dva góly, ten posledný dali Piešťany dokonca v oslabení o dvoch hráčov. Stretnutie sa tak zaslúžene skončilo konečných 6:2.
Góly: 16:51 Mihálik (Peško, Haring), 19:41 Poláček (Kolník, Baran), 23:40 Klčo (Učeň, Rosa), 35:55 Haring (Rybárik, Poláček), 42:49 Holovič (Kolník, Románek), 55:44 Pupák (Vrána, Grman), – 13:29 Zlocha (Koleda, Volek), 32:42 Smerčiak (Zlocha, Koleda)
Zostava ŠHK 37 Piešťany: Tomek – Kolník, Poláček, Bučka, Macháč, Vrána, Grman, Blaško, Grunner – Rybárik, Baran, Pupák – Mihálik, Peško, Haring – Chylo, Holovič, Románek – Rosa, Učeň, Klčo
Divákov: 579
Najbližšie stretnutie hrajú Piešťany na domácom ľade v piatok 3.12. s Topoľčanmi.