Doplnené o fotogalériu: Hokejisti opäť vyhrali, tentokrát 3:0

• Hokej / Šport
  • 12. novembra 2010, 22:15
  • Autor:Pavol Jurák

ŠHK 37 Piešťany hrali druhýkrát po sebe na domácom ľade, tentokrát ich súperom boli hokejisti z Dolného Kubína.

V prvej tretine sa hral divácky atraktívny hokej, s množstvom šancí na oboch stranách. Viacej aktívnejší boli domáci hráči, no diváci sa gólov nedočkali.
V úvode druhej tretiny gól konečne padol, keď sa domácemu Pupákovi podarilo prestreliť obrancov aj brankára. Šance sa potom opäť striedali na oboch stranách, no obaja brankári dominovali nad utočníkmi.
V tretej tretine mali Piešťany viacero gólových šancí. Domáci sa dostávali do brejkov. Desať minút pred koncom zápasu zavŕšil pekné sólo domáci Románek, ktorý strieľal druhý gól. O pár minút zase krásnou strelou do vinkla po individuálnej akcií, stanovil konečné skóre zápasu na 3:0, domáci Lušnák.

Góly: 23:45 1:0 Pupák (Kubrický), 49:41 2:0 Románek (Haring, Peško), 58:18 3:0 Lušňák (Chylo)
Zostava ŠHK 37 Piešťany: Tomek – Kolník, Poláček, Bučka, Kalafút, Magušin, Grman, Blaško, Vrána – Baran, Kubrický, Pupák, Románek, Peško, Haring, Lušňák, Holovič, Chylo, Rosa, Učeň, Mihálik