Vyhral šťastnejší Trebišov…

• 29. októbra 2010, 22:21
  • Autor:P. Jurák, foto: L. Ďuračka

ŠHK 37 Piešťany dnes privítali na domácom ľade mužstvo z ďalekého Trebišova.

V prvej tretine sa hral miestami nezáživný hokej, s málo šancami na oboch stranách. Jedna sa predsalen ujala, hosťom sa podarilo dať gól a prvá tretina tak skončila 0:1.
Do druhej tretiny domáci nastúpili oveľa razantnejšie a v priebehu jednej minúty dali až tri góly. Hostia však znížili na 3:2, no po pár minútach domáci pridali aj štvrtý gól. Tretina tak skončila 4:1.
V tretej tretine sa so šťastím podarilo hosťom z Trebišova najskôr znížiť a v presilovke dokonca vyrovnať na 4:4. Stretnutie tak v riadnom hraciom čase skončilo nerozhodne 4:4 a tak sa muselo predlžovať.
Okrem dvoch väčších šancí na domácej strane sa nič podstatné v predĺžení neudialo a nasledovali tak trestné strieľania. Hostia v nich mali opäť viac šťastia, keď využili posledný nájazd a tak sa stretnutie skončilo 4:5. Dnes vyhralo nie lepšie, ale šťastnejšie mužstvo.
Góly: 7:37 0:1 Giba (Marušiak, Vereš), 25:29 1:1 Holovič (Poláček, Mihálik), 25:35 2:1 Rosa (Učeň), 26:34 3:1 Chylo (Baran, Kolník), 30:51 3:2 Schnelly, 38:09 4:2 Bučka (Peško), 43:29 4:3 Gašpar (Tomaška), 48:23 4:4 Tomaška (L. Sax, T. Sax), samostatný nájazd 4:5 Pavličko
Zostava ŠHK 37 Piešťany: Fumač – Kolník, Poláček, Bučka, Kalafút, Volek, Grman, Vrána, Macháč – Baran, Kubrický, Pupák – Románek, Peško, Haring – Chylo, Holovič, Rybárik – Rosa, Učeň, Mihálik