Zákruty pri Zacheji prevracajú autá

  • Spravodajstvo
  • 26. októbra 2010, 10:53
  • Autor:(vd/HaZZ), foto: (HaZZ)

PIEŠŤANY – Dva skutočné, jeden cvičný požiar a dva technické zásahy – to je bilancia minulotýždňovej práce piešťanských hasičov.

  V Drahovciach horela minulú stredu garáž rodinného domu. Pretože majiteľ sa do dymiacej garáže cez elektronicky ovládateľnú bránu nedostal, zavolal si na pomoc piešťanských hasičov. Tí do nej vstúpili cez chodbu rodinného domu a požiar uhasili vysokotlakovým prúdom a dohasili mechanicky. Vo vnútri sa nachádzali dva motocykle Honda a Jawa, ktoré, našťastie, oheň neporušil. Predbežnú škodu na majetku odhadli na 149 eur. Hasiči uchránili hodnoty vo výške 16 600 eur.
  Na druhý deň si záchranári precvičili zásah pri požiari lietadla. Fotoreportáž z diania na piešťanskom letisku uverejníme v nasledujúcom vydaní týždenníka.
  V mieste častých dopravných nehôd, pri penzióne Zachej v obci Banka, sa opäť prevrátilo auto. Stalo sa to minulý piatok v noci. Tentoraz vodička Škody Fabia nezvládla riadenie, vybehla do protismeru a tam čelne narazila do protiidúcej škodovky. Jedno z automobilov ostalo prevrátené na boku. Hasiči vykonali protipožiarne opatrenia a Škodu prevrátili nazad na kolesá.
  Pri nadjazde na štátnej ceste z Maduníc do Veľkých Kostolian skončila na streche v poli Škoda Octavia. Záchranári ošetrovali zraneného, polícia zabezpečovala miesto nehody a riadila premávku a hasiči vykonali protipožiarne opatrenia a skontrolovali únik prevádzkových kvapalín. Po zdokumentovaní nehody odstránili z cesty zvyšky rozbitého auta.

0 Shares

Najnovšie správy

Z dôvodu pretrvávajúcej situácie zo šírenia ochorenia COVID-19 a očakávaných prognóz súvisiacich s epidémiou koronavírusu sa Mesto Piešťany rozhodlo podujatie…
  • 06.04.2020, 16:52
  • Podujatia / Piešťany
Mestská polícia 4.apríla 2020 prijala telefonické oznámenie, že za železným mostom popri kanále na Hornú Stredu v katastri mesta Piešťan,…
  • 06.04.2020, 18:21
  • Piešťany / Spravodajstvo
pondelok, 6. apríla 2020
Meniny má Irena, zajtra Zoltán