Hokejisti Piešťan dnes hrali v Topoľčanoch.

• 15. októbra 2010, 22:36
  • Autor:Pavol Jurák

Piešťany dnes zohrali ďalší zápas 1. hokejovej ligy na ľade mužstva HC Topoľčany, v ktorom vyhrali 1:4.

V prvých dvoch tretinách diváci videli priemerný zápas s niekoľkými šancami, z ktorých však nedokázalo ani jedno mužstvo vsietiť gól. Piešťany mali síce viacej gólových príležitosti než domáci, no Topoľčanci dôsledne bránili a nedovolili hosťom dať gól.
V tretej tretine sa diváci gólov predsalen dočkali. Najskôr sa hosťom podarilo dať prvý gól. Domácich to ale nepoložilo a o pár minút vyrovnali. Piešťany ale pridali a podarilo sa im dať ďalší gól. Topoľčany v závere zápasu dvakrát odvolali brankára a to sa im stalo dvakrát osudným, keď hostia dali dva góly a tak sa stretnutie skončilo 1:4.
Góly: 50:02 Havlíček (Drahovský) – 44:38 Rosa (Pupák, Grman), 52:13 Pupák (Kalafút, Baran), 58:25 Kubrický (Baran), 59:19 Peško (Haring)
Diváci: 932
Zostava ŠHK 37 Piešťany: Tomek – Kolník, Zajac, Bučka, Kalafút, Volek, Grman, Vrána, Macháč – Kubrický, Baran, Pupák, Chylo, Peško, Haring, Románek, Holovič, Mihálik, Rosa, Učeň, Rybárik
Najbližšie stretnutie čaká na Piešťany v Považskej Bystrici v utorok.