Hokejový „uragán“ pokračoval aj na domácom ľade…

• 12. októbra 2010, 22:00
  • Autor:Pavol Jurák

Hokejisti po vyhratom zápase na ľade Brezna 0:8, dnes doma privítali mužstvo Dukly Senica.

V prvej tretine sa hral priemerný zápas. Hostia v nej od začiatku hrali presilovky, no v žiadnej z nich gól nepadol. Domáce mužstvo začalo postupne naberať na otáčkach, čo zavŕšili prvým gólom.
Druhá tretina pokračovala v podobnom duchu, ako sa skončila tá prvá. Piešťany si vytvorili viacero šancí a hostia sa objavovali pred domácim brankárom len zriedkavo. Piešťanci potom dali dva góly, ktorými hosťom definitívne zobrali nádeje na dobrý výsledok.
V tretej tretine to bola jasná hra domácich. Senica nestíhala, prehrávala osobné súboje, bola pomalšia. Piešťanom sa podarilo dať štyri góly po sebe a tak sa stretnutie skončilo 7:0.
Za domácich nastúpili navrátilci Románek a Bučka, ktorí od začiatku tejto sezóny obliekali dres Nitry.

Góly: 17:22 Rybárik (Mihálik, Učeň), 25:36 Učeň (Mihálik), 39:04 Mihálik (Vrána, Rybárik), 42:45 Lušňák (Bučka, Románek) pres/1, 44:39 Haring (Peško, Zajac) oslab/1, 46:31 Mihálik (Lušňák, Zajac) pres/1, 58:14 Zajac (Bučka, Pupák)

Zostava ŠHK 37 Piešťany: Fumač – Kolník, Poláček, Bučka, Zajac, Volek, Grman, Vrána, Macháč – Kubrický, Baran, Pupák, Chylo, Peško, Haring, Románek, Holovič, Lušňák, Mihálik, Učeň, Rybárik

Diváci: 576

V piatok cestujú Piešťany do Topoľčian, kde odohrajú ďalší ligový zápas o 18:00 hodine.