NOVÝ SERIÁL – Starosti jednej ulice

  • Nezaradené
  • 6. októbra 2010, 10:08
  • Autor:(vd), foto: (mkm)

PIEŠŤANY – Prinášame vám nový seriál, v ktorom sa zameriame na starosti, ale aj radosti obyvateľov piešťanských ulíc. Naši reportéri sa budú zaujímať o to, ako sa vám vo vašej ulici žije a čo by ste si želali vylepšiť. Prvú lokalitu, na ktorú sme sa zamerali, bola Ulica 8. mája. Ďalšia v abecednom poradí bude Ulica A. Trajana. Očakávame vaše postrehy a námety. Píšte, telefonujte!

Naši reportéri sa uplynulý týždeň zamerali na Ulicu 8. mája v Piešťanoch. Okrem činžiakov sa na nej nachádzajú dve materské školy. Okolo štvrtej hodiny popoludní tam vládol dopravný chaos.

Po oboch stranách cesty stáli zaparkované vozidlá, ďalšie autá išli oboma smermi a rodičia i starkí, ktorí viedli deti zo škôlky, ale aj obyvatelia ulice, idúci domov z práce, sa predierali pomedzi štyri prúdy áut. „Takúto situáciu tu zažívame nielen popoludní, ale aj ráno tesne pred začiatkom vyučovania. Cez našu ulicu vozia maličké deti nielen do materskej školy, ale aj školákov, ktorí navštevujú ‘sedmičku‘ školu na Brezovej ulici,“ povedala nám jedna z obyvateliek činžiaka.

Viac sa dočítate v aktuálnom vydaní Piešťanskeho týždňa

0 Shares

Najnovšie správy

štvrtok, 2. apríla 2020
Meniny má Zita, zajtra Richard