• Hokej / Šport
  • 5. októbra 2010, 22:07
  • Autor:Pavol Jurák

ŠHK 37 Piešťany dnes hrali na domácom ľade s HK Trnavou.

Od začiatku domáce mužstvo nehralo svoju hru, na ktorú sú fanúšikovia zvyknutí. Hráči Piešťan prehrávali osobné súboje, trnavskí hráči boli rýchlejší. Prvý gól už po pár minútach strieľala hosťujúca Trnava. Piešťancom nevychádzali šance, do ktorých sa dostávali. Prvá tretina skončila 0:1.
Druhá tretina pokračovala v podobnom duchu, aj keď domáci hráči mali viacero šancí, ktoré ale nevyužili. Naopak hostia v nej strelili dva góly.
V tretej tretine sa podarilo Piešťanom znížiť na 2:3. Rozhodca Fridrich potom neodpískal viacero zákrokov na domácich. Naopak hostia mali viacero presiloviek, ktoré ale nevyužili. Napriek vyhratým strelám v počte 47:26 pre domácich stretnutie napokon skončilo 2:3.

Góly: 35:22 Haring (Zajac), 44:37 Pupák (Kubrický,Fumač), – 02:30 Barčák (Schmidt,Stanzel), 23:39 Stanzel (Krajčík,Barčák), 30:03 Čavrk (Bohunický,Benedik)

Zostava ŠHK 37 Piešťany: Fumač – Kolník, Poláček, Macháč, Zajac, Kristián Grman, Kalafut, Vrána, Baron – Kubrický, Baran, Pupák, Chylo, Peško, Haring, Mihálik, Holovič, Novák, Rybárik, Učeň, Rosa