Hokejisti hrali dnes doma s P. Bystricou

• 3. októbra 2010, 19:35
  • Autor:Pavol Jurák

Domáce ŠHK 37 Piešťany už po tretíkrát v tomto týždni odohralo ligové stretnutie, tentokrát hostili doma mužstvo Považskej Bystrice.

Spočiatku to vyzeralo na jasný priebeh, domáci mali na vrch, vyhrávali osobné súboje. Preto prvé dva góly dávali práve Piešťany. Prvá tretina tak skončila 2:0 pre domácich.
V druhej tretine sa hral priemerný hokej, kde sa dostávali do šancí obe mužstvá. Väčšinu však malo domáce mužstvo, ktoré pridalo tretí gól. Padol aj štvrtý gól, ktorý však na štadióne "nikto" nevidel. A však na našom zostrihu to je vidieť. Zdalo sa, že domáci si tak udržia pohodlne víťazstvo na svojej strane.
V tretej tretine však domáci opäť poľavili a sami si skomplikovali zápas. Treba však povedať, že rozhodca Hauko nemal zrovna svoj deň, keď niektoré zákroky pískal opačne. Hosťom sa podarilo dať v priebehu pár minút dva góly a zo zápasu sa tak stala dráma. Nakoniec domáci udržali víťazstvo na svojej strane a tak sa zápas skončil 3:2.

Góly: 12:56 Pupák (Baran,Kubrický), 18:49 Pupák (Kolník), 28:25 Chylo (Haring,Macháč), – 50:50 Bujdák (Tamaši), 52:25 Filo (Koleda,Sekáč),

Divákov: 688

Zostava ŠHK 37 Piešťany: Tomek – Kolník, Poláček, Macháč, Zajac, Grman, Kalafut, Vrána, Baron – Kubrický, Baran, Pupák, Chylo, Peško, Haring, Mihálik, Učeň, Mikušovič, Rybárik, M.Potoček, Rosa

Najbližšie stretnutie odohrajú Piešťany na domácom ľade s Trnavou 5.10.2010 o 18:00 hodine.