FOTOGALÉRIA: Módna šou v Zacheji

  • Spravodajstvo
  • 2. októbra 2010, 10:58
  • Autor:V. Dusíková

BANKA/PIEŠŤANY – V penzióne Zachej sa v piatok večer konala módna šou plná dynamiky a prekvapení. Kolekcie mladej elegantnej módy, kožuchov, kabeliek, šperkov i vystúpenie speváčky Tiny a brušných tanečníc sledovali hostia s pohárikom kvalitného francúzskeho Chardonnay.

Ten sa na chvíľu v čašiach zachvel, keď do miestnosti vstúpila krásna modelka so zbraňou v ruke ako vystihnutá z „bondovky“. Ale to nebolo jediné prekvapenie!

Táto šou nebola jedináPrítomné dámy zaujali nielen kolekcie šperkov, ale aj nádherné kabelky, topánky a čižmy ozdobené flitrami a šperkami či kožuchy z novej zimnej kolekcie značiek Guess, Gaudi, Fracomina a Mody Bella. „Choďte ochutnať vynikajúce ružové šampanské,“ ponúkla nás Jarmila Bokorová, ktorej organizátorky podujatia Lenka Sulíková a Michaela Vojtová a odovzdali narodeninovú kyticu. Počas prestávky sa azda najviac ľudí zdržovalo v prítomnosti someliéra Michala Šušu, ktorý vysvetľoval rozdiely medzi jednotlivými Soare sektami. Na otázku, či aj v budúcnosti chystajú podobné prehliadky, organizátorky Lenka a Michaela odpovedali: „Chceme v Piešťanoch pripraviť viacero takýchto reprezentačných módnych prehliadok. Veríme, že po dnešnom vydarenom večere sa nám to podarí. Spolupráca s majiteľmi penziónu Zachej bola vynikajúca, okamžite zareagovali na našu ponuku, a aj keď sme sa spočiatku obávali, ako to všetko dopadne, myslím si, že sme pripravili pekný a hodnotný večer,“ zhodnotila akciu Lenka Sulíková.
((myvideo:1))
Viac sa dočitate v najnovšom vydaní Piešťanského týždňa.

0 Shares

Najnovšie správy

Mobilný telefón bol nájdený na zemi pri mestskom trhovisku v Piešťanoch. Je doň zablokovaný prístup a vo vnútri v puzdre…
  • 03.04.2020, 09:38
  • Piešťany
piatok, 3. apríla 2020
Meniny má Richard, zajtra Izidor, Izidora