Hokejisti dnes hrali s Topoľčanmi

• Hokej / Šport
  • 24. septembra 2010, 21:39
  • Autor:Pavol Jurák

ŠHK Piešťany po utorkovej prehre dnes zvíťazili nad mužstvom HC Topoľčany hladko 4:1.

Spočiatku to vyzeralo, že dnes veľa gólov diváci neuvidia. Prvá tretina sa niesla obrannou hrou. Piešťany sa síce dostávali občasne do šancí, no gól sa im nepodarilo dať.
V druhej tretine sa obraz hry nezmenil. Šance si dokázali vyprodukovať iba Piešťany. Topoľčanci akoby doma zabudli útok, pred bránku domácich sa dostávali ozaj iba zriedka. Tesne pred koncom druhej tretiny však predsa gólovo udreli Piešťany, keď prvý gól strieľal Haring. Hostia však dokázali hneď z prvého protiútoku vyrovnať, keď pekný gól dával Káčer. Ešte v tej istej minúte dokázali domáci opäť vsietiť gól, keď po peknej akcii dával na 2:1 Kolník.
Tretia tretina sa už niesla v znamení viacerých šancí domáceho mužstva. Gólovo sa však presadili iba dvaja hráči, najskôr zvyšoval skóre Haring a na konečných 4:1 stanovil Chylo. Domáci tak zaslúžene vyhrali.

Góly: 38:04 Haring (Macháč), 38:54 Kolník (Kubrický,Pupák), 45:42 Haring (Peško,Chylo), 54:06 Chylo (Peško), – 38:18 Káčer (Drahovský)

Zostava ŠHK 37 Piešťany: Fumač – Kolník, Poláček, Volek, Macháč, Grman, Kalafut, Vrána, Sluka – Kubrický, Baran, Pupák, Chylo, Peško, Haring, Marek Mihálik, Holovič, Tvrdoň, Rybárik, M.Potoček, Grunner