Hokejisti vyhrali nad dlhoročným Extraligistom!

• Hokej / Šport
  • 17. septembra 2010, 23:23
  • Autor:Pavol Jurák, Patrik Krajčík

V Piešťanoch dnes privítali hostí z Liptovského Mikuláša.

Už od úvodu sa hral kvalitný a rýchly hokej s viacerými šancami na oboch stranách. V prvej tretine viacej dominovali obrany nad útokom, preto sa skončila v pomere 0:0
Na začiatku druhej tretiny ale hostia vsietili prvý gól, ktorý dal Kadlubiak. Piešťanci ale po inkasovanom góle zapli na vyššie obrátky a o pár minút aj vyrovnali, keď nádhernú akciu spečatil gólom Chylo.
Tretia tretina bola na šance najpestrejšia a padlo v nej aj najviac gólov. Domáci, ale i hostia mali viacero dobrých gólových príležitostí, no gól prišiel až necelé tri minúty pred koncom zápasu. Dával ho výborne hrajúci Pupák. Ten však o pár minút strelil aj druhý gól, keď využil prázdnu bránu pri hre v play off pre hosťujúce mužstvo. Stretnutie sa tak skončilo 3:1.
Divákov: 711
Góly: 28:35 Chylo (Haring,Peško), 57:14 Pupák (Volek,Kubrický), 59:19 Pupák (Kubrický,Poláček), – 21:04 Kadlubiak (Oravec,Mravec)

Zostava ŠHK 37 Piešťany: Fumač – Kolník, Poláček, Volek, Macháč, Grman, Kalafut, Vrána, Baron – Kubrický, Baran, Pupák, Chylo, Peško, Haring, Mihálik, Holovič, Tvrdoň, Rosa, Učen, Rybárik

Najbližší zápas odohrajú Piešťany v utorok 21. 9. 2010 v Bardejove.

Pozrite si zostrih zápasu a rozhovory aktérov zápasu.