Smreky znetvorili susedia

  • Spravodajstvo
  • 25. augusta 2010, 09:46
  • Autor:(vd)

PIEŠŤANY – Do redakcie nám zavolala pani a upozornila nás na necitlivý zásah susedov, ktorí v predzáhradke jedného z piešťanských činžiakov zmrzačili dva pekné ihličnany. Vrch odpílili, konáre zrezali a pahýle nechali ako výkričníky.

V ten istý deň nám prišiel e-mail, v ktorom za obyvateľov činžiaku Teplickej ulice 25/126 napísala tieto riadky pobúrená suseda: „Celé roky zdobili náš trávnik pred činžiakom dva pekné zelené urastené smrečky. Dnes vinou jedného z našich susedov ostalo z pekných stromov len to, čo vidíte na fotografii.“ Zaujímalo nás, či o vypílenie stromov požiadal niekto z obyvateľov príslušný úrad. „O výrub stromov na uvedenej adrese nás nik nepožiadal,“ informovala nás Radomila Škodná z referátu životného prostredia MsÚ v Piešťanoch. Podotkla, že riešenie priestupkov voči zákonu o ochrane prírody je v kompetencii obvodného úradu. 

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 26. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom proti zneužívaniu drog a nezákonnému obchodovaniu a Medzinárodným dňom OSN…
  • 26.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
piatok, 26. júna 2026
Meniny má Adriána, zajtra Ladislav, Ladislava