Chantal Škamlová ma striebornú medailu.

  • Šport / Tenis
  • 22. augusta 2010, 14:40
  • Autor:(šg)

PIEŠŤANY/SINGAPUR – Dvojica tenistov TK Kúpele Piešťany sa vracia domov z prvých OH mládeže v Singapure s dvoma medaila. Po bronze Filipa Horanského vo štvorhre chlapcov získala medailu aj Chantal Škamlová.

Banskobystrická rodáčka, hrajúca za TK Kúpele Piešťany, sa spolu s Janou Čepelovou z Košíc prebojovala do finále štvorhry. V ňom však nestačili na čínsky pár  Tangová, Čengová, ktorým podľahli po setoch 4:6, 6:4 v rozhodujúcom zápasovom tajbrejku 4:10. Domov si však obe privezú strieborné medaily. 

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 25. júna 2026
Meniny má Tadeáš, Olívia, zajtra Adriána