Flog Ivety Muchy Ondrášikovej

  • Blogy
  • 13. augusta 2010, 10:28
  • Autor:

Všetci mi hovoria Mucha…nepýtajte sa, neviem prečo, ale som s tým spokojná 🙂 Svoje fotografie podpisujem I.M.O (meno.prezývka.priezvisko) Fotím čokoľvek a čímkoľvek, fotím pre radosť a nikto a nič ma neodradí 🙂

to odfotene ida cestu na tu hať :))

Takýto výhľad sa mi naskytol priamo s kamaratovej chaty. „Šípkové“

Na tejto fotke je zaujímave akurát to, že som kvoli nej nemusela

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 25. júna 2026
Meniny má Tadeáš, Olívia, zajtra Adriána