Pohár primátora získali hráči Bowling centra

• Šport / Kolky
  • 5. júna 2010, 14:21
  • Autor:Viera Dusíková, video: P. Sedláčik

AKTUALIZOVANÉ
PIEŠŤANY – V Bowling centre Victoria sa v predvečer otvorenia letnej kúpeľnej sezóny konal 3. ročník Medzinárodného turnaja v bowlingu o pohár primátora mesta Piešťany. Podujatie bolo aj narodeninovou oslavou centra.

Na ôsmich dráhach súťažili zástupcovia partnerských miest z Maďarska, Poľska, Ruska, Izraelu, Česka a domáce družstvo z Mestského úradu v Piešťanoch, tím hráčov zo spoločnosti SETA Plus a zástupcovia Victoria centra.
Pohár primátora získalo družstvo Victoria v zložení – Dušan Obert, Peter Moravčík, Jozef Pilka a Robert Sulák.
Druhí boli študenti Strednej priemyselnej školy elektrotechnickej, ktorých si na pomoc zavolal viceprimátor Roman Lebloch, pretože do Piešťan pricestoval sám. Turnaj otváral primátor Piešťan Remo Cicutto, pohár však odovzdávala prednostka MSÚ Denisa Bartošová, ktorá zastupovala farby úradu aj na bowlingovej dráhe.

Súťažilo sa aj o pohár partnerských miest. Tento rok najviac bodov získali piešťanskí úradníci, ktorí sa víťazného pohára zriekli v prospech maďarského družstva. V súťaži o najlepší náhod na jednu hru zvíťazil s počtom bodov 184 Robert Sulák z Victoria tímu.