Šúrovce – OFK Trebatice 5:0 (2:0)

• 5. mája 2010, 10:08
  • Autor:(šg)

PIEŠŤANY/ŠÚROVCE – Proti lídrovi súťaže nastúpili Trebatičania bez viacerých zranených a vykartovaných hráčov. Dva z piatich gólov dostali z jedenástok, z toho prvý už v 10. minúte.

Po prestávke mali za stavu 3:0 pre Šúrovce dve šance aj hostia, no Kurinec prehodil nielen vybiehajúceho brankára, ale aj bránku a Zemko mieril z dobrej pozície tesne vedľa. „Napíšte, že rozhodcovia pískali tak, že dnes by v Šúrovciach nevyhral ani Real Madrid,“ povedal nám na okraj zápasu hrajúci tréner OFK Patrik Bogora.
Zostava OFK: Suchánek – Buchel, Hečko, Mucha, Žilka, Kurinec, Nosko, Potúček, Talajka (46. Zemko), Bogora (70. Bondra),