Pozrite sa: Slniečko vylákalo Piešťancov von

  • Spravodajstvo
  • 1. mája 2010, 13:17
  • Autor:online redakcia

PIEŠŤANY – Krásne jarné počasie, atrakcie pre deti a vystúpenie skupiny Slniečko prilákalo včera na Námestie slobody Piešťancov i návštevníkov mesta.

Sprievodný program otvorenia najväčšieho obchodného domu v meste si tak nenechalo ujsť niekoľko desiatok ľudí. Okrem skákacieho hradu pre deti a vystúpenia hudobníkov v exteriéri, vo vnútri Auparku defilovali na móle krásne modelky, dámy sa mohli nechať nalíčiť a záujemcom všetkých vekových kategórií namaľovali šikovné dievčiny na telo dočasné tetovanie.
Pozrite si atmosféru včerajšieho popoludnia.


Dnes popoludní program pokračuje a večer zaspieva Piešťancom aj Martin Chodúr – presnejšie informácie nájdete tu.
Okrem toho sobota patrí i prvomájovým akciám, preto si môžete vybrať naozaj z bohatej ponuky, ktorú si pozrite v našej pozvánke. 
Skupina Slniečko zahrá opäť v hudobnom pavilóne a ako spomenul líder kapely Punto – Peter Remiš, na dnešnom koncerte predstavia aj niekoľko nových pesničiek. Hudobný program odštartujú Vrbovskí víťazi so svojím priemyselným folklórom.

0 Shares

Najnovšie správy

Každý bude musieť preukázať svoju totožnosť a uviesť telefónne číslo, cieľ cesty a jej účel. Kto nebude rešpektovať obmedzenie pohybu,…
  • 07.04.2020, 13:15
  • Krimi / Nezaradené / Piešťany / Spravodajstvo / Región
utorok, 7. apríla 2020
Meniny má Zoltán, zajtra Albert