MFK Vrbové – FC Nitra „B“ 1:3 (1:2)

• 20. apríla 2010, 15:42
  • Autor:Peter Sedláček

VRBOVÉ – Všestranne lepší hostia sa ujali vedenia už v 6. min a v 22. min dali po zaváhaní obrany domácich druhý gól. Potom mohli pridať aj ďalšie góly, ale Sedláček sa vyznamenal. Na druhej strane kopal v 42. min Jelšic po faule na Piršela priamy kop a umiestnenou strelou znížil na 1:2.

Ešte do polčasu mohol Šimo vyrovnať, ale jeho hlavička išla tesne vedľa. Po polčase sa domáci snažili o zvrat. Mali síce miernu prevahu, ale gólovo sa už nedokázali presadiť. Naopak, hostia v nadstavenom čase využili voľný priestor, keď domáci, vrátane brankára, všetko vsadili na útok, a z rýchleho protiútoku dali tretí gól.
Zostava MFK: M. Sedláček – Andrísek, Poláček, Holub, Herceg, T. Gažík, I. Balcír, (46. Sumer), Kuťka, Piršel, Jelšic, Šimo (46. Kubiš).