Päťgólová šibačková futbalová nádielka

• Šport / Futbal
  • 3. apríla 2010, 19:20
  • Autor:Š. Gregorička

PIEŠŤANY – V 19. kole tretej futbalovej ligy si hráči PFK Piešťany v súboji s ČFK Nitra poriadne vylepšili skóre, keď svojho súpera zdolali vysoko 5:0.

Domácich dostal do vedenia z priameho kopu hrajúci tréner Andrej Filip. Ďalšie dva góly padli až tesne pred prestávkou, keď  sa  dvakrát strelecky presadil Vladimír Rožník.
V druhom polčase mali domáci stálu hernú prevahu, no gólovo sa presadili až v jeho závere. Najprv ideálne prihral nitriansky hráč úplne voľnému Petrovi Bábskemu, ktorý zvýšil na 4:0 a gólovú bodku za zápasom dal po peknej akcii piešťanského útoku Lukáš Kukuč.