Najlepšiu fotografiu poslali gymnazisti

  • Spravodajstvo
  • 19. marca 2010, 19:24
  • Autor:online redakcia

AKTUALIZOVANÉ
PIEŠŤANY – Za víťaznú fotografiu maturantky Majky medzi spolužiakmi v trenírkach dostala 4.A Gymnázia Pierra de Coubertina od redakcie Piešťanského týždňa sladkú odmenu – tortu ozdobenú marcipánom.

Odovzdali sme im ju v piatok, a tak mohli hneď osláviť skutočnosť, že majú už po písomných maturitách, ktoré sa konali  od utorka do štvrtka.
O našej návšteve sme vopred informovali iba triednu Zuzanu Šándrikovú, ale ako to už v Piešťanoch býva, tam-tamy fungovali. „Už niečo šípia,“ usmievala sa triedna, keď nás viedla do budovy. 
Študentov sme teda príliš neprekvapili, ale torta ich rozhodne potešila. Škoda len, že hlavné hrdinky – autorka článku Lenka Šišková a modelka z fotografie Mária Bendová práve chýbali, a tak si svoju odmenu neužili. 


Viac nájdete v budúcom čísle Piešťanského týždňa.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je štvrtok 4. júla. Tento deň je Medzinárodným dňom proti chovu delfínov v zajatí. Meniny má Prokop.
  • 04.07.2025, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je sobota 5. júla. Tento deň je Sviatkom sv. Cyrila a Metoda. Meniny má Cyril a Metod.
  • 05.07.2025, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Bývalý hotel v lokalite Sĺňava II, na Odborárskej ulici v obci Banka, ktorý dlhé roky chátral, vo štvrtok 26. júna…
  • 04.07.2025, 00:01
  • Spravodajstvo
sobota, 5. júla 2025
Meniny má Cyril, Metod, zajtra Patrik, Patrícia