• Hokej / Šport
  • 11. februára 2010, 09:23
  • Autor:(šg)/P. Sedláčik

AKTUALIZOVANÉ
PIEŠŤANY – Včera sa začali štvrťfinálové zápasy play-off prvej hokejovej ligy. Hráči ŠHK 37 Piešťany zdolali na domácom ľade Ski Park Kežmarok až po predĺžení 4:3.

Podtatranci v Piešťanoch potvrdili, že napriek ôsmemu miestu po základnej časti sú kvalitným mužstvom. V úvodnom zápase ich podržal brankár Klempa.
Po bezgólovej  prvej tretine otvoril v 26. min skóre domáci Rybárik. Druhý gól pridal v 33. min Konečný. Kežmarčania však o tri minúty neskôr znížili na 1:2.
V tretej tretine sa im dokonca podarilo v priebehu dvoch minút  otočiť skóre a v 47. min viedli 3:2.  Domácich zachránil od prehry Tomáš Bučka.
Keďže v riadnom hracom  čase už gól nepadol, muselo sa predlžovať. Časomer ukrojil z predĺženia len 32 sekúnd, keď  Klempu prekonal Konečný. Piešťanci tak vedú nad Kežmarkom na zápasy 1:0 a dnes o 18.00 h s nimi hrajú znova.
Ešte pred súbojom nám poskytol videorozhovor prezident ŠHK 37 Jaroslav Lušňák.

Pozrite si najzaujímavejšie momenty zo zápasu, ktoré nakrútil externý spolupracovník Piešťanského týždňa a online denníka Jaroslav Heler.