Budú likvidovať vianočné stromčeky

  • Spravodajstvo
  • 7. januára 2010, 13:48
  • Autor:online redakcia

PIEŠŤANY – Po vianočných sviatkoch majú Piešťanci opäť možnosť umiestniť „živé“ stromčeky ku kontajnerom. Služby mesta Piešťany budú opäť zabezpečovať odvoz a likvidáciu vianočných stromčekov po sviatkoch.

Pracovníci Služieb mesta v súčasnosti monitorujú situáciu v meste. „Ľudia väčšinou vyhadzujú vianočné stromčeky po sviatku Troch kráľov, z toho dôvodu, začneme z likvidovaním vianočných stromčekov od dnešného dňa,“ hovorí manažérka strediska verejnej zelene Janka Jezerská.
Zvoz sa bude uskutočňovať dvakrát za týždeň, vždy v pondelok a následne podľa potreby. Služby mesta Piešťany vyhodené vianočné stromčeky ekologicky zlikvidujú.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je sobota 27. júna. Tento deň je Svetový dňom rybárstva. V roku 1870 sa vo Vrbovom narodil biskup Pavol…
  • 27.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je piatok 26. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom proti zneužívaniu drog a nezákonnému obchodovaniu a Medzinárodným dňom OSN…
  • 26.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
sobota, 27. júna 2026
Meniny má Ladislav, Ladislava, zajtra Beáta