Vychádzame v novom formáte

  • Spravodajstvo
  • 30. októbra 2009, 10:42
  • Autor:

Zmena je život. Platí to aj pre noviny a Piešťanský týždeň nie je výnimkou. Číslo, ktoré držíte v rukách, prešlo miernou úpravou. Zvolili sme kompaktnejší formát strán.

Ten pre jeho výhody hojne využívajú napríklad aj niektoré časopisy. Pri bežnom listovaní čitateľ zmenu nepostrehne. Obsah novín totiž zostáva rovnaký – nájdete v nich obľúbené rubriky, rady aj aktuálne spravodajstvo.
„Snažíme sa priniesť v každom čísle pestré čítanie o problémoch aj radostiach z okolia obyčajných ľudí, pomôcť i poradiť," poodhalila redakčné zákulisie šéfredaktorka Adriana Drahovská. Piešťanský týždeň je však od aktuálneho čísla v novom šate. Jednotlivé strany majú o niečo štíhlejší formát.
„Zmenili sme tlačiareň, čo nám z technického hľadiska dovolilo prejsť na o niečo dynamickejšie zalomenie a ešte viac praktický formát. Už v blízkej budúcnosti pridáme napríklad farbu či počet strán," podotkol Martin Kovalik z vydavateľstva WINTER média, pod ktoré patrí aj Piešťanský týždeň.

Moderná grafika ale nestačí, v prípade novín je stále najdôležitejší čitateľ. Ak preto máte problém, s ktorým si neviete rady, zaujímavé fotografie či názory, dajte nám vedieť. Je to jednoduché – stačí napísať na e-mail vasimiocami@piestanskytyzden.sk alebo zavolať na horúcu linku 0907/575 127.

0 Shares

Najnovšie správy

štvrtok, 28. mája 2020
Meniny má Viliam, zajtra Vilma