OŠK V. Kostoľany – Hrnčiarovce 2:0 (1:0)

• Šport / Futbal
  • 25. septembra 2009, 09:36
  • Autor:Milan Boháčik

Kostoľanci potvrdili plný bodový zisk z minulého kola. V prvom polčase boli úspešní len domáci. V 19. min nastrelil Sliva brvno, no o chvíľu dal Urban vedúci gól OŠK. Keďže hostia sa do vyloženej šance nedostali, strany sa menili za stavu 1:0.

Po prestávke mali hostia územnú prevahu, ale gól nedali. V 80. min sa predčasne tešil domáci M. Horváth, pretože rozhodca mu gól neuznal. O štyri minúty neskôr už Hnilkov gól po strele k žrdi platil – 2:0. Zostava OŠK: Kudela – Sliva (55. Lulovič), R. Kadlíček, Janíček, Modrovič, Ondrašík, Urban (82. Bučko), Velšic, Horváth, Hnilka, Blaško (70. Panyik).