V generálke úspešnejší Piešťanci

  • Šport / Kolky
  • 3. septembra 2009, 11:02
  • Autor:Š. Gregorička

PIEŠŤANY – V prvú septembrovú sobotu odštartuje nový ročník kolkárskych súťaží. Pre nás bude historický tým, že v západnej skupine prvej ligy mužov sa predstavia až tri mužstvá z nášho okresu. Popri TJ Rakovice a Družbe Piešťany „A“ si premiérovo zahrá v druhej najvyššej súťaži aj rezerva Družby Piešťany.

Všetky tri mužstvá budú hrávať svoje domáce zápasy na piešťanskej štvordráhovej kolkárni. Nečudo, že generálkou na nový ročník boli práve vzájomné zápasy na nej. V utorok sa stretli piešťanské mužstvá a vo štvrtok proti sebe nastúpili výbery Piešťan a Rakovíc. Generálka vyšla lepšie Piešťancom, ktorí zdolali Rakovice na body 5:3 a na zvalené kolky 3187:3170. Z domácich bodovali Dovičič (589), Mička (533) a Bittner (516), z Rakovičanov Šintál (554), Búš (544) a P. Duračka (523).

V novom ročníku sú na súpiske Rakovíc zapísaní hráči P. Uváčik, Milan, Adamec, J. Uváčik, Kašša, Šintál, R. Magala a L. Duračka, Družbu „A" budú reprezentovať Bolech, Kočan, R. Marek, Ďurina, Mička, J. Kozák a We-selovský. Za rezervu si zahrajú Bittner, Šamík, Nedelka, Horváth, Gocký, Dovičič a Harčarík. Novými hráčmi Družby sú František Dovičič a Tibor Weselovský. Okrem spomínaných kolkárov majú povolený striedavý štart za obe mužstvá aj juniori M. Kozák, Pinkas, Dúbrava a Dzuro.

0 Shares

Najnovšie správy

utorok, 29. septembra 2020
Meniny má Michal, Michaela, zajtra Jarolím