MFK Vrbové – ŠK Bernolákovo 1:1(1:1)

• 3. septembra 2009, 10:37
  • Autor:Peter Sedláček

PIEŠŤANY/VRBOVÉ – Nováčik nastúpil v bránke s Hodu-líkom, ktorý stál v minulej sezóne v bránke Vrbovčanov. Na rozmočenom teréne sa viac bojovalo, ako hralo.

Prvé šance mali domáci, no Kubiš a Greguš sa nepresadili. Rozhodujúcim momentom zápasu bola 16. min, keď rozhodca vylúčil domácim Nádaského, ktorý po pošmyknutí zahral neúmyselne rukou. Napriek oslabeniu sa Vrbovčania v 25. min ujali vedenia, keď po faule na Kubiša kopali jedenástku. Tú sám faulovaný hráč premenil – 1:0. V závere polčasu sa dostali k slovu aj hostia.
Najskôr v 44. min nastrelili žrď a o minútu dali vyrovnávajúci gól. Aj po prestávke bol nováčik súťaže aktívnejší, ale Sedláček všetko vyriešil. Keďže aj snaha domácich ku gólu neviedla, body sa delili. Zostava MFK: M. Sedláček – Nádaský, Poláček, Vlado, Herceg, I. Balcir, T. Gažík, Sumer (62. Piršel), A. Greguš (51. Andrísek), Jelšic, Kubiš.