Jaslovské Bohunice – OTJ Moravany 1:1 (0:1)

• Šport / Futbal
  • 3. septembra 2009, 10:32
  • Autor:Rudolf Zelenay

Prvý polčas patril hosťom. V 7. min Kotula namiesto strely iba prihrával a v 16. min nedokázal Moravčík prehodiť vybiehajúceho brankára. Ďalší kiks domácich však hostia potrestali: M. Otočka sa rútil sám na brankára, ktorý vyrazil loptu len pred Vida, a ten pohodlne skóroval – 0:1.

Na druhej strane zle vybehol Haško, domáci ale opustenú bránku netrafili. Potom sa nepresadili Vido a trikrát Moravčík. Keďže Haško tiež gól nedostal, do šatní išli s minimálnym náskokom hostia. Po prestávke sa Moravanci príliš skoro zamerali na udržanie výsledku a v 86. min za to pykali. Zostava OTJ: Haško – Glos, Piovarči, S. Otočka, Chebeň, Hambálek, Moravčík, Bakita, Kotula (90. Laco), M. Otočka, Vido (71. Kirka).