Rady spotrebiteľom (12): ZÍSKAJTE VIAC

  • Nezaradené
  • 31. augusta 2009, 15:39
  • Autor:Zuzana Hlúchová

K vareniu nepatria kompromisy. Či už je pre vás čas strávený pri sporáku totožný s mučením, alebo si prípravu pokrmov skutočne vychutnávate, bez kvalitného riadu sa nezaobídete.

V tomto čísle Piešťanského týždňa vám prezradíme, ako získať špičkový riad za polovičné ceny exkluzívne iba v predajniach Euronics. S riadom TEFAL pôjde všetko ako po masle. Doslova.
Šetrite nakupovaním
Čím viac nakúpite, tým viac výrobkov Tefal si môžete kúpiť s 50 % zľavou. Princíp je naozaj jednoduchý. Vernostný program vás k ničomu nezaväzuje, nemusíte vypisovať kupóny ani míňať horibilné sumy peňazí.
Pri akomkoľvek nákupe v ktoromkoľvek oddelení obchodného domu DOMOSS získate hraciu kartičku, na ktorú si môžete zbierať body – eurohviezdičky. Za každé 3 € z celkovej hodnoty nákupu vám pripočítame jednu hviezdičku.
Takže, ak si v DOMOSSe kúpite napríklad varnú kanvicu či svietidlo za 30 €, pri pokladni vám automaticky na kartičku pripočítajú 10 eurohviezdičiek. Môžete nakupovať – a teda aj šetriť ďalej a pri každom platení zbierať ďalšie body alebo si týchto 10 hviezdičiek vymeniť napríklad za panvicu Tefal rady Expressions s priemerom 20 cm, v pôvodnej cene 24,90 €, len za 50 %, t.j. 12,45 €.
S riadom Tefal bude mať varenie hladký priebeh. Aj keď ste absolútny amatér a kuchyňa je pre vás veľká neznáma, so spoľahlivým riadom sa nedá nič pokaziť. Nemusíte sa obávať, že si po kúpe sady hrncov nebudete mať čo v nich uvariť.
S vernostnou akciou spoločnosti Euronics vám zostanú peniaze aj na najväčšie delikatesy. Koľko ušetríte a čo si za ušetrené body z ponuky vyberiete je len na vás.
Červené pokušenie
V kuchyni strávime pár rokov zo svojho života. Neznepríjemňujte si čas strávený pri sporáku používaním starých opotrebovaných hrncov, ktoré už majú to najlepšie za sebou.
Varenie môžete zmeniť aj na potešenie zmyslov kúpou riadu zo série Expressions. Lávovočervené panvice a hrnce získate už za 10 eurohviezdičiek. Pre špeciálne tvarované dno s exkluzívnymi keramickými kanálikmi na rozvod tepla sa vyznačujú dlhou životnosťou aj pri častom používaní.
Systém Diffusal zabraňuje skrúteniu dna spôsobeného opotrebovaním a zabezpečuje dokonalý výsledok varenia.
Pečte s radosťou
Stačí v DOMOSSe nakúpiť za 9 € a už môžete piecť koláče vo formách Pro Patisserie zakúpených za polovičnú cenu. Za tri nazbierané eurohviezdičky si môžete vybrať z ponuky foriem na koláče a torty v cenách už od 6,95 €. S výsledkom pečenia budete zaručene spokojní.
Formy sú vyrábané v nadštandardných hrúbkach materiálu (1,8 mm) zo 100 % hliníka, čo zabezpečí perfektný rozvod tepla a tým rovnomerné pečenie. Vnútro je opatrené zosilneným nepriľnavým povrchom, vďaka ktorému sa dá zákusok pohodlne vyklopiť.
S umývaním a čistením si nemusíte robiť starosti, formy sa môžu umývať v umývačke riadu a vy sa tak môžete venovať zdobeniu či servírovaniu produktu vášho úsilia.
Zarytí mäsožravci si prídu na svoje kúpou pekáča s 50 % zľavou už za 10 nazbieraných eurohviezdičiek. Podobne ako formy na pečenie je vyrobený z hliníka, ktorý teplo rovnomerne rozvedie po celom povrchu. Nepriľnavá vnútorná vrstva a ergonomicky tvarované nerezové rukoväte sú samozrejmosťou.
Riad s charakterom
Fantastickým darčekom, ktorým si získate srdce každej gazdinky, sú hrnce zo sady Character. Premyslený dizajn, špeciálne tvarovaná štruktúrovaná rukoväť, indikátor správnej teploty Thermo-Spot a možnosť používania aj v rúre až do 260 °C… to všetko sa spája v jedinečných hrncoch a panviciach z nerezovej ocele. Ocenia ich aj majitelia tých najmodernejších kuchýň – nezastaví ich ani indukčná varná doska.
Dokonalé hrnce
Časy, keď ste pri otváraní tlakového hrnca zobudili celú rodinu, sú už nenávratne za nami. V tlakovom hrnci Clipso pripravíte obed až trikrát rýchlejšie v porovnaní s klasickým varením, s použitím vitamínového košíka si jedlo uchová až 85 % vitamínov a jeho ovládanie zvládnete pohodlne jednou rukou.
V tlakovom hrnci pripravíte nepreberné množstvo rozličných sladkých či slaných pokrmov a na všetkých druhoch varičov. S 50 % zľavou sa jeho výhody nekončia, na kovové časti sa navyše vzťahuje desaťročná záruka.
Čím častejšie nakupujete v obchodnom dome DOMOSS, tým viac riadu Tefal si môžete kúpiť s 50 % zľavou. Za nákupy v celkovej cene nad 60 € získate dohromady 20 eurohviezdičiek.
Takú hodnotu má zľava na desaťdielnu sadu vysokokvalitného riadu Pro Series. Hrnce a panvice s trojvrstvovým odolným dnom a silikónovými žiaruvzdornými rukoväťami si nájdu miesto v každej domácnosti. Varenie sa s nimi mení na skutočné potešenie.
Na vnútornej strane sú hladinové značky, ktoré zaručujú pohodlnú prípravu pokrmov. Samozrejmosťou je aj možnosť používania kovového kuchynského náčinia.
S akciami či zníženými cenami sa v časoch hospodárskej krízy stretávame na každom kroku. Od všadiaľ sa ozýva, ako je dôležité neprestať nakupovať a míňať peniaze. Spoločnosť Euronics vám teraz ponúka oveľa viac ako len výhodné ceny či bonusové darčeky.
Nakupujte spotrebiče renomovaných značiek, zbierajte eurohviezdičky pri každom nákupe a odneste si domov to, čo skutočne využijete – spoľahlivý riad za polovičné ceny. S prípravou jedla si už musíte poradiť sami, no nezabúdajte, že najviac chutí jedlo pripravené s láskou.

0 Shares

Najnovšie správy

Spoločnosť Google sprístupnila štatistiky mobility obyvateľstva pre 130 svetových krajín vrátane Slovenska. Nová „COVID-19 správa o mobilite spoločnosti“ priniesla veľmi…
  • 07.04.2020, 10:56
  • Spravodajstvo
utorok, 7. apríla 2020
Meniny má Zoltán, zajtra Albert