Opilec spadol do trojmetrovej jamy

  • Spravodajstvo
  • 26. augusta 2009, 12:46
  • Autor:(HaZZ/red)

PIEŠŤANY – Piešťanskí hasiči vo štvrtok popoludní vyrážali k železničnej stanici, kde do stavebného výkopu spadol chlap. Približne trojmetrová jama bola vykopaná vedľa bufetu Vagón. Podľa svedkov sa podnapitý muž oprel celou váhou o plot okolo výkopu, ten pod ním povolil a on sa zrútil do jamy.

Svedkovia zavolali záchranku a zdravotníci požiadali o pomoc hasičov. „Traja príslušníci z hasičskej stanice v Piešťanoch so zásahovou technikou po príchode na miesto udalosti o 16.10 h zistili, že v stavebnej jame v hĺbke asi tri metre sa nachádza spadnutý muž. Prítomný zdravotník RZP požiadal príslušníkov hasičského zboru o výpomoc pri jeho vytiahnutí. Do výkopu umiestnili hasiči rebrík, po ktorom zišiel zdravotník a vykonal obhliadku uviaznutej osoby," uviedol hovorca Krajského riaditeľstva HaZZ v Trnave Ivan Peťko. Hasiči potom pomocou lana vytiahli muža von a uložili do sanitky, ktorá ho odviezla na ďalšie ošetrenie do nemocnice.

0 Shares

Najnovšie správy

Mobilný telefón bol nájdený na zemi pri mestskom trhovisku v Piešťanoch. Je doň zablokovaný prístup a vo vnútri v puzdre…
  • 03.04.2020, 09:38
  • Piešťany
piatok, 3. apríla 2020
Meniny má Richard, zajtra Izidor, Izidora