OFK Trebatice – Smolenice 1:1 (0:1)

  • Šport / Futbal
  • 24. augusta 2009, 12:31
  • Autor:Ján Sedlák
Martin Cifra

PIEŠŤANY/TREBATICE – V hodovom zápase boli hostia miernym favoritom, no napokon sa body delili. Domáci začali aktívnejšie, no dvakrát Horvát a raz Talajka svoje šance nepremenili.

Trest prišiel v 22. min v podobe vedúceho gólu hostí. Tí mali do prestávky aj ďalšie šance, no skóre sa už nemenilo. Po prestávke domáci pritlačili a Koprnovu strelu zo 62. min zastavil hráč súpera v šestnáste rukou, za čo uvidel červenú kartu a domáci kopali jedenástku. Tú Hečko premenil na vyrovnávajúci gól.
Trebatičania sa snažili strhnúť víťazstvo na svoju stranu, no napokon museli byť radi, že neprehrali, pretože v poslednej minúte ich od prehry zachránil brankár Suchánek, ktorý zneškodnil šancu útočníka hostí. Zostava OFK: Suchánek – Hečko, Palkech, Surovčík, Buchel, Koprna, Talajka, Horanský (60. Kurinec), Horvát (60. Seitler), Bogora, Michálek.

0 Shares

Najnovšie správy

Predmetom rekonštrukcie strechy piešťanského zimného štadiónu je demontáž pôvodnej strešnej fólie, montáž novej hydroizolačnej PVC fólie, demontáž a montáž strešného…
  • 04.10.2022, 09:48
  • Piešťany / Spravodajstvo
utorok, 4. októbra 2022
Meniny má František, zajtra Viera