Hasili obývačku i horiace strnisko

  • Spravodajstvo
  • 21. augusta 2009, 10:56
  • Autor:V. Dusíková

PIEŠŤANY/HLOHOVEC – Cestu z Hornej Stredy do Piešťan nedokončil vodič osobného vozidla Fiat Croma, ktorý v utorok ráno okolo ôsmej hodiny z doposiaľ neznámych príčin prešiel do protismeru a havaroval.

Jeho automobil ostal zapichnutý v poli pri ceste. O zraneného sa postarali záchranári, ktorí ho previezli na ošetrenie do nemocnice. Piešťanskí hasiči vykonali na aute protipožiarne opatrenia a skontrolovali prípadný únik prevádzkových kvapalín.

Na výpomoc svojim hlohovským kolegom išli piešťanskí hasiči v stredu večer. V Hlohovci za poštou horel byt na treťom poschodí. Majiteľ šiel údajne na popoludňajšiu zmenu a vrátil sa určite poriadne sklamaný. Zhorela mu totiž nielen obývačka, ale celý byt bol aj značne zadymený.

Nepotrebná slama by sa nemala vypaľovať rozložená na riadkoch, pretože sa môže ľahko stať, že oheň sa jej majiteľovi vymkne z rúk. Tak to dopadlo minulú sobotu krátko pred druhou hodinou popoludní na poli medzi Ratnovcami a Svrbicami. Požiar horiaceho strniska museli zlikvidovať hasiči.

0 Shares

Najnovšie správy

Piešťanskí hasiči vyrážali v uplynulom týždni k viacerým výjazdom. Ratovali ľudí aj autá, odstraňovali popadané stromy a chceli pomôcť i…
  • 18.02.2020, 10:00
  • Spravodajstvo
utorok, 18. februára 2020
Meniny má Jaromír, zajtra Vlasta