Topvar Topoľčany – MFK Vrbové 1:2 (1:2)

• 19. augusta 2009, 12:09
  • Autor:Peter Sedláček

Úvod patril domácim, ktorí od 8. min viedli. Ďalšie šance Topvaru však zlikvidoval Sedláček. V 24. min prihral I. Balcír Jelšicovi, ten obišiel aj domáceho brankára – 1:1.

V 30. min využil Kubiš prihrávku Hercega na strelenie vedúceho gólu Vrbovčanov. Do polčasu mali šance na zmenu skóre obe mužstvá, no stav zostal nezmenený. Po prestávke mali viac príležitostí domáci, no skúsený Martin Sedláček v bránke hostí všetko vyriešil. Šance na gól však mali aj hostia. Prienik Piršela zastavila domáca obrana len za cenu faulu, no hralo sa ďalej.
V 77. min ozbrojila domáca obrana prenikajúceho Andríska, v 81. min trafil veľmi aktívny Piršel iba bočnú sieť, a keďže gólom sa neskončil ani priamy kop Kubiša, polčasové skóre, znamenajúce víťazstvo hostí, zostalo až do konca. Zostava MFK: M. Sedláček – Nádaský, Poláček, P. Gažík, Herceg, Andrísek (82. Greguš), T. Gažík, I. Balcír, Piršel (67. Sumer), Kubiš (90. Koyš), Jelšic.