OTJ Moravany – Spartak Myjava 3:1 (1:0)

• 13. augusta 2009, 08:24
  • Autor:Rudolf Zelenay

Moravanci zatlačili nováčika od úvodných minút do defenzívy, no strelecky sa dlho nedokázali presadiť. Benko mieril vysoko nad a šancu nevyužil ani Moravčík.

Od 31. min hrali hostia desiati, čo Moravanci aj využili. V 36. min ešte Vido nedal, no v 42. min sa už ten istý hráč nemýlil – 1:0. V 46. min spálili domáci tutovku, ale v 54. min premenil Kotulov center na druhý gól OTJ umiestnenou hlavičkou Vido. Dobre hrajúci Kotula išiel v 64. min sám na brankára, no trafil len do neho. O desať minút neskôr hostia znížili z jedenástky na rozdiel gólu, no v 90. min sa Kotula zbavil dvoch obrancov, prihral Hambálkovi, ktorý upravil na konečných 3:1. Zostava OTJ: Haško – Benko (72. Chebeň), S. Otočka, Piovarči, Glos, Šiška, Gligič (58. Hambálek), Moravčík (58. Kirka), Kotula, Vido, M. Otočka.