OFK Trebatice – Iskra Holíč 3:2 (3:2)

• 13. augusta 2009, 08:30
  • Autor:Ján Sedlák

Všetko podstatné sa udialo už v prvom polčase. Domáci mali raketový nástup a už v 3. min dal Zemko ich vedúci gól.

O šesť minút neskôr faulovala obrana hostí prenikajúceho Horváta a Bondra dal z jedenástky druhý gól OFK. Ten Trebatičanov až príliš upokojil, čo využili Záhoráci nielen na zníženie, ale v 34. min aj na vyrovnanie na 2:2. Z nerozhodného stavu sa však tešili len štyri minúty, pretože Koprnovu strelu brankár len vyrazil pred seba a Horvát ju poslal do siete – 3:2. Horvát mal gól na kopačkách aj v druhom polčase, ale nedal. Zostava OFK: Suchánek – Hečko, Palkech, Surovčík, Horanský, Zemko (68. Seitler), Talajka, Marek Bondra, Horvát, Koprna, Michálek (80. Buchel).