Hádzanári MHK začali letnú prípravu

  • Šport / Ostatné športy
  • 13. augusta 2009, 08:20
  • Autor:šg

V polovici júla začali s letnou prípravou na nový ročník súťaže prvoligoví hádzanári MHK Piešťany. V nasledujúcej sezóne by chceli skončiť lepšie než v tejto.

Do prípravy, ktorá prebieha v domácich podmienkach, sa pod vedením trénera Daniela Osleja zapojilo 24 hráčov z oboch doterajších mužstiev, z ktorých už zostalo iba jedno. Prípravu zavŕšia Piešťanci v druhej polovici augusta krátkym sústredením. Generálkou na nový ročník súťaže bude počas posledného augustového víkendu medzinárodný turnaj, ktorý sami zorganizujú. Turnaj bude zároveň aj štvrtým ročníkom Memoriálu Mikuláša Grajcara.
„Do bojov o body zasiahneme počas prvého septembrového víkendu v Modre a nášmu obecenstvu sa po prvý raz v novej sezóne predstavíme 12. septembra, kedy privítame Levoču. Svoje domáce zápasy budeme hrávať v sobotu o 18.00 h v hale Gymnázia Pierra de Coubertina. Naším cieľom pre novú sezónu je vylepšiť si minuloročné postavenie a umiestniť sa v strede tabuľky prvej celoslovenskej ligy," povedal nám doterajší asistent trénera Martin Nedorost.
V neľahkej finančnej situácii hádzanárom vyšli v ústrety aj niektorí piešťanskí sponzori, ktorí im pomohli so základným materiálnym zabezpečením. V klube veria, že ich príklad budú nasledovať aj ďalší.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je pondelok 29. mája. Tento deň je Medzinárodným dňom príslušníkov mierových misií OSN a Európskym dňom susedov. Meniny má…
  • 28.05.2023, 22:30
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je nedeľa 28. mája. Tento deň je Dňom Amnesty International, Medzinárodným dňom akcií pre zdravie žien. Meniny má Viliam.
  • 27.05.2023, 22:30
  • Dobré ráno, Piešťany!
pondelok, 29. mája 2023
Meniny má Vilma, zajtra Ferdinand