Vodní lyžiari o ďalšie pohárové body

  • Šport / Ostatné športy
  • 5. augusta 2009, 16:34
  • Autor:Miroslav Kovalík

Vodní lyžiari KVL Piešťany sa zúčastnili na ďalších podujatiach. Najskôr sami zorganizovali kritérium mládeže a druhé kolo Slovenského pohára, potom sa predstavili na pretekoch Ski Nautique Cup na Ružíne.

V pretekoch na Sĺňave si zasúťažili aj dospelí. V ženskej kategórii nemala Zuzana Vráblová súperku. V kategórii mužov bol Tomáš Urbánek druhý v slalome i akrobacii. Ivan Oravec akrobaciu vyhral a v slalome bol tretí. V kategórii do 17 rokov bola Ingrid Oravcová tiež bez súperky. Početnejšie štartovné pole bolo v kategórii žiakov do 14 rokov.
V nej medzi dievčatami dominovala Nina Žáková, ktorá vyhrala slalom, akrobaciu i kombináciu. V akrobacii bola Michaela Kičinová druhá a Zuzana Oravcová tretia. V súťaži chlapcov dominoval Nikolas Wolf, ktorý vyhral všetky disciplíny. Z ďalších Piešťancov bol Milan Kičin štyrikrát druhý a Jakub Oravec v akrobacii tretí. Na Ružíne sa predstavilo sedem piešťanských vodnolyžiarskych nádejí. Najlepší bol Nikolas Wolf, ktorý si zopakoval triumf zo Sĺňavy vo všetkých disciplínach a hneď za ním skončil Milan Kičin. Ingrid Oravcová bola zasa prvá v kategórii do 17 rokov. V hodnotení najlepších výkonov v Open kategórii skončil Wolf v slalome druhý, v skokoch a akrobacii tretí a Kičinovi patrila v slalome bronzová priečka.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je štvrtok 1. decembra. Tento deň je Svetovým dňom boja proti AIDS. Meniny má Edmund.
  • 30.11.2022, 22:30
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 1. decembra 2022
Meniny má Edmund, zajtra Bibiána